Адвокат Паламарчук Олександр

Ласкаво прошу на мій веб-сайт.

Мене звати Олександр Паламарчук.

Я бізнес адвокат в Україні з 2003-го року.

Вирішую задачі будь-якої юридичної складності.

Отримати консультацію адвоката
Про адвоката

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса: 65009, м. Одеса

вул. Фонтанська дорога, 11, офіс 511,

БЦ Сегедський

Подзвонити

+38 (063) 628-40-83

+38 (066) 887-89-05

  1. Про адвоката

Паламарчук Олександр Анатолійович є практикуючим юристом вже більше 16 років. За багаторічну практику надання юридичних послуг, накопичений великий досвід в області супроводу господарської діяльності підприємств, холдингів, як всередині України, так і за її межами.
Має вищу юридичну та економічну освіту, з 2015 року МВА.
Член Одеської обласної колегії адвокатури.

Практичний досвід в сфері юриспруденції, отримав працюючи в слідчих органах податкової міліції на різних посадах з 2003 року по 2008 рік. Протягом 11 років практикує юриспруденцію в приватному секторі економіки.

Бізнес-адвокат Паламарчук Олександр надає представництво в судах всіх рівнів, супровід господарської діяльності та здійснює захист в сфері економічних злочинів для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, і фізичних осіб. Адвокат має підтверджене численними сертифікатами про підвищення кваліфікації знання відповідних норм права і наявність необхідного досвіду їх застосування.

 

Має статус адвоката з 2012 року.

 

Правозастосовча практика

2003
2008
2012
2017

З 2003 Старший слідчий з особливо важливих справ податкової міліції

2008 Начальник юридичного департаменту холдингу

З 2012 Адвокат, Член Житомирської обласної колегії адвокатури

З 2017 Адвокат, Член Одеської обласної колегії адвокатури

  1. Практики 
  1. Супровід господарської діяльності
  1. Фармацевтичне право 
  1. Податкові перевірки
  1. Економічні злочини
  1. Представництво в судах всіх рівнів
  1. Захист інтелектуальної власності
  1. Міграційне право

Читати про всі практики

[Натисніть, щоб читати]

Супровід господарської діяльності

Корпоративное право

Комплексні правові рішення для серйозного бізнесу. Професійні послуги в області корпоративного права - консультації з усіх питань взаємодії клієнта в бізнес середовищі. Грамотні стратегії управлінських і комерційних рішень. Повна або часткова реструктуризація бізнесу. Оформлення зміни власників. Реєстрація компаній будь-яких форм власності. Закриття підприємств з боргами і без. Супровід процедури банкрутства. Оперативна зміна статутних документів. Захист інтересів власників і репутації компанії. Правова підготовка і супровід проектів. Розробка ефективних схем реалізації бізнес процесів. Юридичний захист активів від рейдерства. Взаємодія з держорганами. Прогнозування конкурентних перспектив. Розрахунок і мінімізація правових ризиків.

Фармацевтичне право

Сопровождение хозяйственной деятельности

Фармацевтичне право складається з системи правових норм, призначених для регулювання суспільних відносин між учасниками фармацевтичного ринку, які виникають в процесі реалізації права на фармацевтичну діяльність.

Різна діяльність в сфері фармацевтики вимагає оформлення відповідних сертифікатів і отримання ліцензій. Ліцензує орган здійснює реєстрацію та видачу ліцензії на підставі пакету документів, який подається від імені організації або компанії, яка претендує на отримання ліцензії.

Переважно швидкий і результативний спосіб отримання сертифікатів, дозволів і ліцензій - полягає в зверненні до фахівця. Паламарчук Олександр має великий досвід у фармацевтичному праві.

Податкові перевірки

Налоговые проверки

Дотримання законних прав платника податків Гарантовано максимально можливий позитивний результат податкової перевірки або спору. Часті зміни положень Податкового кодексу України змушують витрачати багато часу на вивчення нововведень і правила їх застосування. Делегування цього обов'язку професіоналам гарантує: Чистоту податкових схем. Законну оптимізацію оподаткування. Дієвий супровід діяльності інспекторів на виїзді. Якісну підготовку документів для камеральної перевірки. Ефективне оспорювання рішень в суді. Докладний контроль над законністю податкових вимог. Забезпечення правильного їх виконання. Врегулювання податкових спорів Виниклі негаразди з податківцями ще не привід для паніки. Спеціаліст візьме на себе професійне розв'язання податкових спорів на користь клієнта. Досудові. Між ДФС і платником податків за результатами перевірки, підготовка заперечень на акт або вимогу, оскарження рішень ДФС. Судові. Представництво та повний супровід розгляду в суді першої, апеляційної та касаційної інстанцій.

Економічні злочини

Экономические преступления

Досвідчений захист клієнта і його інтересів. Професійне оспорювання обвинувачень в економічних злочинах з точки зору бухгалтерського, податкового, цивільного, кримінального, господарського законодавства і судової практики. Аналіз пред'явленого обвинувачення і перевірка його правової обґрунтованості. Вибудовування стратегії захисту. Збір та подання виправдувальних доказів. Захист в ході дослідчої перевірки, попереднього розслідування в суді. Перекваліфікація звинувачення на більш «легкі» статті. Пом'якшення покарання, зниження його до умовного. Допомога в припиненні кримінального переслідування. Солідний аудиторський досвід моїх партнерів, вільне оперування нормами права, знання психології, тенденцій і особливостей української економіки гарантує збереження ділової репутації клієнта. Договір укладається за фактом пред'явлення звинувачень або при наближенні кризової ситуації. В обох випадках команда професіоналів працює оперативно і вправно - до спілкування з держорганами клієнт вже у всеозброєнні.

Представництво в судах всіх рівнів

Представительство в судах всех уровней

Відстоювання інтересів клієнта в судах всіх інстанцій. Реальна практична допомога в захисті інтересів в судах будь-якого рівня - позови з клієнтами, контрагентами, державними органами. Підготовка до процесу і досудове врегулювання конфлікту. Складання позовної заяви та відзиву на нього. Вибудовування стратегії з підбором документальних обґрунтувань. Суворе дотримання судового регламенту. Вільне оперування нормами цивільного, адміністративного, господарського, трудового, податкового, кримінального права. Гарантії конфіденційності. Спеціалізація юриста відповідає тематиці справи - спори з податковою, приватними замовниками, між компаніями, претензії держорганів і т.д. Я маю багатий досвід участі в наступних справах: Відшкодування збитків та упущеної вигоди; Оскарження дійсності угод; Порушення права власності; Оскарження нормативної обґрунтованості звинувачення. Стягнення неустойки та моральної шкоди.

Захист інтелектуальної власності

Интеллектуальная собственность

Запобігання патентного рекету. Законне відстоювання інтелектуальної власності, прав на корисні моделі та зразки. Відстоювання інтересів правовласника в суді. Реєстрація торгових марок, фірмових знаків, логотипів, слоганів та іншої ідентифікуючої атрибутики. Збір доказів по плагіату і їх подання до суді. Оскарження першочергового права використання інтелектуальної власності. Легалізація прав на винахід, промислові зразки і моделі. Отримання офіційних прав на комп'ютерні програми, бази даних і т.п. Реєстрація об'єктів інтелектуальної власності в Митному реєстрі. Ефективний захист від патентного рекету. Проведення патентної експертизи. Повноцінний захист авторських прав. Представництво інтересів клієнта в суді в якості позивача або відповідача. Команда досвідчених професіоналів детально аналізує ситуацію, збирає і вивчає документи, формує доказову базу.

Міграційне право

Споры с банками, кредитные споры

Міграційне право - це галузь права, за допомогою якої ведеться контроль переміщення людини через державні кордони, зміна місця його проживання або тимчасового перебування.

Іноземні громадяни, які іммігрували на територію України для тимчасового або постійного проживання або для працевлаштування - можуть отримати відповідно постійний або тимчасовий вид на проживання.

Розібратися в області міграційного права - Вам допоможе адвокат Паламарчук Олександр.

  1. Успіхи в цифрах

16

Років

практики

934

Завершенних

Справ

%

90

Стягнення заборгованості в середньому

До

%

75

Списання заборгованостей