Адвокат Паламарчук Олександр

Ласкаво прошу на мій веб-сайт.

Мене звати Олександр Паламарчук.

Я практикую в області юриспруденції в Україні з 2003-го року.

Вирішую задачі будь-якої юридичної складності.

Отримати консультацію адвоката
Про адвоката

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса: 65122, м. Одеса

вул. Iльфа та Петрова, 63/1, а/с №209

Подзвонити

+380 (063) 628-40-83

+380 (066) 887-89-05

  1. Про адвоката

Паламарчук Олександр Анатолійович є практикуючим юристом з 2003 року.

 

З 2003 року по 2008 рік працював на різних посадах у слідчих органах податкової міліції. В період роботи в податкових органах підвищив свою кваліфікацію, закінчивши в 2005 році Національний агроекологічний університет за спеціальністю облік і аудит.

З 2008 року практикує юриспруденцію в приватному секторі економіки. Має великий досвід супроводу господарської діяльності підприємств, холдингів, як всередині України, так і за її межами.

 

Адвокатське свідоцтво отримав в 2012 році.

У 2015 році отримав ступінь МВА.

Правозастосовча практика

2003
2008
2012
2017

З 2003 Старший слідчий з особливо важливих справ податкової міліції

2008 Начальник юридичного департаменту холдингу

З 2012 Адвокат, Член Житомирської обласної колегії адвокатури

З 2017 Адвокат, Член Одеської обласної колегії адвокатури 

  1. Практики
  1. Корпоративне право
  1. Супровід господарської діяльності
  1. Податкові перевірки
  1. Економічні злочини
  1. Представництво в судах всіх рівнів
  1. Захист інтелектуальної власності
  1. Спори з банками, кредитні спори

Читати про всі практики

[Натисніть, щоб читати]

Корпоративное право

Корпоративное право

Комплексні правові рішення для серйозного бізнесу. Професійні послуги в області корпоративного права - консультації з усіх питань взаємодії клієнта в бізнес середовищі. Грамотні стратегії управлінських і комерційних рішень. Повна або часткова реструктуризація бізнесу. Оформлення зміни власників. Реєстрація компаній будь-яких форм власності. Закриття підприємств з боргами і без. Супровід процедури банкрутства. Оперативна зміна статутних документів. Захист інтересів власників і репутації компанії. Правова підготовка і супровід проектів. Розробка ефективних схем реалізації бізнес процесів. Юридичний захист активів від рейдерства. Взаємодія з держорганами. Прогнозування конкурентних перспектив. Розрахунок і мінімізація правових ризиків.

Супровід господарської діяльності

Сопровождение хозяйственной деятельности

Забезпечення юридичної прозорості бізнесу. Гарантування законності дій клієнта в повному обсязі з урахуванням точки зору всіх областей права. Повний правовий супровід. Супровід всіх бізнес процесів в рамках цивільного, адміністративного, трудового, податкового та кримінального законодавства. Складання договорів з контрагентами. Відстеження їх виконання. Оформлення співробітників. Врегулювання спорів з податковою, фондами, клієнтами і т.д. Передбачається договірне обслуговування і абонентське обслуговування на постійній основі. Врегулювання окремих спорів Робота виключно в рамках довіреного аспекту: спірна ситуація по розрахунках з контрагентом, судовий процес з клієнтом, претензії з боку податкової інспекції і т.д. Ступінь розкриття інформації визначається клієнтом. Після вирішення спору співробітництво припиняється, що відображається в договорі. При наступному зверненні укладається новий. Юридичний супровід проектів Підготовка та супровід угоди від комерційної пропозиції до підписання актів прийому-передачі зі складанням необхідного пакету документів. Кожен з них оформляється суто в інтересах клієнта. Завершення угоди розглядається, як закінчення співпраці.

Податкові перевірки

Налоговые проверки

Дотримання законних прав платника податків Гарантовано максимально можливий позитивний результат податкової перевірки або спору. Часті зміни положень Податкового кодексу України змушують витрачати багато часу на вивчення нововведень і правила їх застосування. Делегування цього обов'язку професіоналам гарантує: Чистоту податкових схем. Законну оптимізацію оподаткування. Дієвий супровід діяльності інспекторів на виїзді. Якісну підготовку документів для камеральної перевірки. Ефективне оспорювання рішень в суді. Докладний контроль над законністю податкових вимог. Забезпечення правильного їх виконання. Врегулювання податкових спорів Виниклі негаразди з податківцями ще не привід для паніки. Спеціаліст візьме на себе професійне розв'язання податкових спорів на користь клієнта. Досудові. Між ДФС і платником податків за результатами перевірки, підготовка заперечень на акт або вимогу, оскарження рішень ДФС. Судові. Представництво та повний супровід розгляду в суді першої, апеляційної та касаційної інстанцій.

Економічні злочини

Экономические преступления

Досвідчений захист клієнта і його інтересів. Професійне оспорювання обвинувачень в економічних злочинах з точки зору бухгалтерського, податкового, цивільного, кримінального, господарського законодавства і судової практики. Аналіз пред'явленого обвинувачення і перевірка його правової обґрунтованості. Вибудовування стратегії захисту. Збір та подання виправдувальних доказів. Захист в ході дослідчої перевірки, попереднього розслідування в суді. Перекваліфікація звинувачення на більш «легкі» статті. Пом'якшення покарання, зниження його до умовного. Допомога в припиненні кримінального переслідування. Солідний аудиторський досвід моїх партнерів, вільне оперування нормами права, знання психології, тенденцій і особливостей української економіки гарантує збереження ділової репутації клієнта. Договір укладається за фактом пред'явлення звинувачень або при наближенні кризової ситуації. В обох випадках команда професіоналів працює оперативно і вправно - до спілкування з держорганами клієнт вже у всеозброєнні.

Представництво в судах всіх рівнів

Представительство в судах всех уровней

Відстоювання інтересів клієнта в судах всіх інстанцій. Реальна практична допомога в захисті інтересів в судах будь-якого рівня - позови з клієнтами, контрагентами, державними органами. Підготовка до процесу і досудове врегулювання конфлікту. Складання позовної заяви та відзиву на нього. Вибудовування стратегії з підбором документальних обґрунтувань. Суворе дотримання судового регламенту. Вільне оперування нормами цивільного, адміністративного, господарського, трудового, податкового, кримінального права. Гарантії конфіденційності. Спеціалізація юриста відповідає тематиці справи - спори з податковою, приватними замовниками, між компаніями, претензії держорганів і т.д. Я маю багатий досвід участі в наступних справах: Відшкодування збитків та упущеної вигоди; Оскарження дійсності угод; Порушення права власності; Оскарження нормативної обґрунтованості звинувачення. Стягнення неустойки та моральної шкоди.

Захист інтелектуальної власності

Интеллектуальная собственность

Запобігання патентного рекету. Законне відстоювання інтелектуальної власності, прав на корисні моделі та зразки. Відстоювання інтересів правовласника в суді. Реєстрація торгових марок, фірмових знаків, логотипів, слоганів та іншої ідентифікуючої атрибутики. Збір доказів по плагіату і їх подання до суді. Оскарження першочергового права використання інтелектуальної власності. Легалізація прав на винахід, промислові зразки і моделі. Отримання офіційних прав на комп'ютерні програми, бази даних і т.п. Реєстрація об'єктів інтелектуальної власності в Митному реєстрі. Ефективний захист від патентного рекету. Проведення патентної експертизи. Повноцінний захист авторських прав. Представництво інтересів клієнта в суді в якості позивача або відповідача. Команда досвідчених професіоналів детально аналізує ситуацію, збирає і вивчає документи, формує доказову базу.

Спори з банками, кредитні спори

Споры с банками, кредитные споры

Оскарження заборгованості та оптимізація кредитних платежів. Як взяти кредит без ризику, підібрати вигідний тариф обслуговування і відстояти свої права в спорі з банком? У цьому допоможе професійний кредитний юрист. Оптимальне програма кредитування бізнесу. Оскарження прихованих комісій і додаткових відсотків. Оформлення відстрочки. Реструктуризація заборгованості. Оскарження блокування рахунків. Перевірка обґрунтованості дій банку. Розірвання і дострокове погашення позики. Оформлення лізингу. Підготовка пакету документів для кредиту. Підбір поручителя і предмета застави. Відстоювання прав клієнта на нього. Оскарження необґрунтованих вимог банку. Складання позовної заяви та відгуки на нього. Представлення інтересів клієнта в суді. Кваліфікована допомога при зайвому кредитному навантаженні і отриманні нової позики - від аналізу договору до всіх додаткових угод.

  1. Успіхи в цифрах

15

Років

практики

896

Завершенних

Справ

%

90

Стягнення заборгованості в середньому

До

%

75

Списання заборгованостей